Openbaar gemaakte informatie Woo-verzoeken
Hieronder staan Woo-verzoeken, Woo-besluiten en de bijlagen. Voor de privacy van betrokkenen zijn de persoonsgegevens onleesbaar.
Deze website maakt gebruik van functionele en analytische cookies.
Meer weten?Hieronder staan Woo-verzoeken, Woo-besluiten en de bijlagen. Voor de privacy van betrokkenen zijn de persoonsgegevens onleesbaar.
Voor Brabants Centrum wil ik graag schrijven over de gevreesde muggenoverlast rond De Geelders en het oordeel van de commissie bezwaar en beroep van het waterschap.
Ik las in Brabants Dagblad een artikel over een uitspraak van de commissie bezwaar en beroep van waterschap De Dommel over gevreesde muggenoverlast in De Geelders. Is die uitspraak openbaar en kan ik die in de mail krijgen?
Mocht dat niet kunnen, dan heb ik een paar vragen:
Wat is het oordeel van de commissie bezwaar en beroep op het bezwaar van buurtbewoners tegen de natuurplannen van Ark? Welke argumenten gebruikt de commissie om haar oordeel te onderbouwen?